| Villy0po a întrebat:

Camerele digitale Sony st cele mai bune? sau care? funda vot!

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Canon e cea mai buna

| ionut6715 a răspuns:

Jvs cred ca e buna dar cu obiectiv laica ceva rusesc mege super

| dan11 a răspuns:

Pentru a clasifica ai nevoie de criterii:claritate,setari, pret, etc.depinde ce fel de camera iti trebuie tie. uite alte marci care ofera o ratie buna performanta-pret:Nikon, Cannon

| fallsHD a răspuns:

Nu obligatoriu, Sony a fost prima sau printre primele firme si iti dai seama ca s-au perfectionat. Oricum, ultimul model de la Sony merge uns.

| IuliaMaria1996 a răspuns:

Nikonbatting eyelashes

| gostrider a răspuns:

Camerele soni sunt printre cele mai bune asa cum zice si FallsHD.dar sunt si alte modele destul de bune precum (Nikon.samsung.optimus etc) uite aici ceva ce te-ar ajuta sa te decizi http://www.cel.ro/aparate-foto-compacte/