| SuNaM a întrebat:

Cand este Black Friday si cam ce pret va avea un telefon la EMAG daca acum are pretul de 1800 lei?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de magazi, posibil sa nu aiba deloc reducere. Oricum black friday in ro a devenit un mare circ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici scrie despre Black Friday 2015, magazine etc:
http://www.realitatea.net/......27975.html

| SatanicBear a răspuns:

O sa i se mareasca pretul pana pe la 2100 cu o zi inainte si dupa o sa-l scada, inapoi, la 1800. Se face reducere serioasa, in mare, doar la un produs dintr-o gama. In general, Black Friday-ul e o zi in care magazinele pacalesc fraierii.

| MaeRii a răspuns:

Intra aici:http://www.black-friday-romania.ro/......ttp?/gadw/ Apoi da scroll putin mai jos, si vezi produsele ce sunt reduse si de pe ce site anume, dand click pe ele.

| Andreea6996 a răspuns:

O sa fie la fel. eMAG triseaza de bf. Vezi mai bine in magazinele de aici: www.blackfriday-reduceri.com/magazine

| BibyAlberto a răspuns:

29 Noiembrie si cred ca va avea undeva intre 1400 si 1600.