| AnAndrey1994 a întrebat:

Nu stiti anul trecut apoximativ un Telefon mobil Samsung I9301 GALAXY S3 Neo, 16GB, Blue la ce pret a fost de black friday pe eMAG? Pretul normal e de 899 de lei

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Boboarca aia trebuia sa fie 700 lei dar se cam plateste firma big grin. Si anul trecut nu exista s3 neo ala, asa ca pretul de black friday nu a existat.

| AnAndrey1994 explică (pentru sltlp):

Este prima data cand vreau sa particip si intrebarea mea este ca se afiseaza produsele care sunt participante in black friday inainte cu o zi?

| AnAndrey1994 explică (pentru AnAndrey1994):

SI de unde stiu la ce ora incepe? o sa fie afisat o ora pe site stiu eu care arata cat mai este pana la pornirea serverului?

| sltlp a răspuns (pentru AnAndrey1994):

Nu se afiseaza nimic. De black friday la ora 00 intrii cu viteza pe ce site-uri vrei, te uiti rapid si comanzi, ca daca astepti, se epuizeaza stocurile.