| SuNaM a întrebat:

Am decis sa imi iau un telefon LG G3 de Black Friday.El are pretul de 2100 de lei la eMAG dar este redus acum fara nici o ocazie la 1600 lei.Intrebarea mea este daca de Black Friday il pot gasi la eMAG la pret si mai mic gen 1200-1300 lei sau macar ce magazine fac cele mai mari reduceri?

4 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

De unde sa stiim noi ce produse vor fi la ce pret?

| SilviaDulcik a răspuns:

2100 lei e pretul vechi a telefonul. In nici intr-un caz nu mai costa atat, uitandu-ne la pretul actual al telefonului LG G4 observam ca ceea ce spun este adevarat. Sincer iti recomand LG G2 din cauza ca raportul pret/calitate este mai bun.
Posibil ca G2 sa aiba camera o idee mai slaba fata de cea de pe G3 dar camera nu face telefonul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici http://bit.ly/1Ouczye il gasesti la 1499 lei.

| Lycan a răspuns:

Emag-ul au cele mai mari reduceri de BF.
Iti sugerez sa astepti pentru ca si eu vreau sa imi iau un S5