| anonimguy3 a întrebat:

Cand gatu masii e Black Friday? Nu la PC-Garage sau Altex la celelalte magazine. Si daca tot e Black Friday la PC-Garage si Altex pana cand tine?

Răspuns Câştigător
| Casper003 a răspuns:

La Altex a inceput de vineri si a tinut tot weekend-ul, la eMAG si restul, o sa fie pe 21 luna asta.

7 răspunsuri:
| Seunggu a răspuns:

Hey. La Altex ține până pe 21 Noiembrie, grăbește-te! Iar la celelalte, încep de pe 21 big grin

| OctavianGabriel a răspuns:

Black Friday va avea loc in doua zile: pe 21 si 28 noiembrie 2014. Dar mai documenteazate pe internet pentru a fi sigur.hee hee)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar de ce trebuie să vorbesti asa?

| Legion200 a răspuns:

La altex pana pe 21 si la PC-Garage pana pe 30. Stiu ciudat dar asa scria pe site pana pe 30. Funda?

| anonimguy3 explică (pentru Casper003):

Asa mersi.

| Tariceanu a răspuns:

Se pare ca si pe tine te-au zapacit magazinele astea care nici nu stie sa respecte black friday-ul. Uite magazinul cel care respecta ce zice si nu sunt mincinosi http://bit.ly/1qsd95H apare acolo toate detaliile