| LuckyCharm16 a întrebat:

Când mă sună curierul, îmi vor pune câteva întrebări sau doar codul? (Am ales plata cash, adică la curier

3 răspunsuri:
| AvramDani a răspuns:

De fiecare data cand am comandat online a trebuit doar sa ies in fata blocului, sa dau banii si sa-mi iau coletul si chitanta. Nu are ce altceva sa te intrebe, poate doar un nume

| darrio2007 a răspuns:

Te intreaba daca esti acasa la adresa cu care te-ai inregistrat, intr-un anumit timp, ca sa iti predea coletul si sa ii platesti.

| Mirel4412 a răspuns:

Doar te suna sa iti puna ca va ajunge la tine sau ca e in fata la casa/apartamentul tau, te duci la el, iti spune sa-i zici codul de pe sms si el iti da coletul, tu banii.