| PuținConteazăNumele a întrebat:

Știe cineva dacă cei de la Interlink acceptă plata cu cardul la curier? Adică e posibil sa aibă curierul cu el ceva pos?=) pentru că nu am bani lichizi la mine și nici nu pot merge să scot, multumesc

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Interlink nu are treaba cu plata la POS. Ei au optiunea de plata ramburs si daca curierul are POS poti plati.

| JicaContra a răspuns:

1. spune-le interlincilor ca vrei sa platesti cu, card
2. suna la curier si spune-i ca vrei sa platesti cu, card, ei au pos-uri dar nici nu le iau la ei fara sa li se ceara

| Eugen80 a răspuns:

Suna la curier. Eu stiu ca ei au mereu si POS si casa de marcat cu ei.

| kevin9 a răspuns:

Nu accepta