| ImDarkRaul4566 a întrebat:

Salut TPU! Am o problema mereu când îmi vine SMS pe telefon pentru a mi reseta o parola de exemplu vreau sa îmi resetez parola de Facebook și scriu numărul de telefon dar nu îmi vine codul acela de 6 cifre cv de genul aceasta problema o întâmpin și când fac o comanda și nu îmi vine SMS de la curier la ce ora va veni coletul și când curierul mă sună nu îmi apare!

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"nu îmi vine codul acela de 6 cifre cv de genul"

pare că problema nu e la tine

| ImDarkRaul4566 explică (pentru sierra1):

Mda, ce as putea sa fac?

| sierra1 a răspuns (pentru ImDarkRaul4566):

Spune-i unui coleg să-ți dea sms, primești?

| ImDarkRaul4566 explică (pentru sierra1):

Nu

| sierra1 a răspuns (pentru ImDarkRaul4566):

Sună compania de gsm și le spui cum stă treaba

| ggtech a răspuns:

Dar alte mesaje primesti?

| ImDarkRaul4566 explică (pentru ggtech):

Nu! Și mereu când îmi vine un cod pentru resetarea parolei nu îmi apare codul acela de 6 cifre trimis la Nr meu de telefon...