| SingleForOne a întrebat:

Când mă uit pe internet să cumpăr un calculator, îmi arată doar unitatea de bază
Acei bani, mii de lei, se referă doar la unitatea de bază sau totul inclus (monitor, tastatură, mouse, boxe, cabluri)?

9 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De regulă, doar la unitatea centrală.

| Wr3nch a răspuns:

Doar la unitate daca nu zice nimic de altceva. Si costa mii de lei daca au piese bune si sunt optimizate pentru jocuri sau sarcini complicate.

| Catrice a răspuns:

Fix cu boxe, mouse, tastatura, cablurile lor primești calculator laughing

| SingleForOne explică (pentru Wr3nch):

Deci, ar însemna atâția bani doar pentru unitate, plus alți bani pentru monitor și altele auxiliare.

| Simpatic a răspuns:

De obicei nu intra decat unitatea centrala completa fara periferice, fara monitor, fara tastaura, mouse, boxe etc DOAR daca se specifica acest lucru.

| nicu991 a răspuns (pentru Catrice):

Exista si promotii din astea in care primesti mouse/tastatura/boxe/monitor inclus dar de obicei la calculatoare slabe.

| Catrice a răspuns (pentru nicu991):

Cred ca am vazut 1/100 oferte laughing

| nicu991 a răspuns (pentru Catrice):

Ma facusi curios si m-am uitat pe eMAG :))
https://www.emag.ro/......DD56SBMBM/

Recalculeaza-ti statistica, sunt mai multe /100 =))

| Catrice a răspuns (pentru nicu991):

Eh din cele care m-o interesat pe mine, cam așa erauhee hee