| anonim_4396 a întrebat:

Buna am un calculator de vanzare.

Monitor Samsung, unitatea merge bine componentele le-am mai schimbat eu intre timp sa fie mai performant, 3 boxe (1 mare, 2 mici) + mouse + tastatura.

Sunt din Ploiesti si as vrea sa il dau cu 10 mil.

Va intereseaza?

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Anuntul asta e ceva gen : "Vand masina, nici prea noua nici prea veche, e verde si are 4 usi. O dau pe 10.000 euro."

Daca nu o sa treci specificatiile nu o sa-l vinzi in veci.

| wolder a răspuns (pentru Minks):

Mmda ok!
Specificatii nu prea stiu!

| Minks a răspuns (pentru wolder):

Intereseaza-te, eu ti-o zic prieteneste. Produsul fara informatii nu se vinde, mai ales cand vorbim de electronice.

| Rockerul23 a răspuns:

Pai ce placa de baza are?
Ce procesor are?
Ce placa video are?
HDD?

| wolder a răspuns (pentru Rockerul23):

Nu stiu ca nu sunt langa calculator acum.

| SaNcKy a răspuns:

Vand masina 4 roti si una de rezerva rotile sunt umflate are scaune usi geamuri 150.000 Euro.
Pe cine intereseaza daca nu dai detalii?
thinking