| marcelburc a întrebat:

Care ar fi cel mai perfect cadou de Craciun care l-as putea face sotiei mele? Celui mai bun si folositor raspuns ii dau funda!

9 răspunsuri:
| Atelocin a răspuns:

Buna!
Inrameaza o poza cu voi 2, un buchet de flori si gatatongue Acum, daca este putin mai pretentioasa ii poti lua un inel/lant sau o bratara de argint.

| Andreea_5313 a răspuns:

Un parfum sau un ceas de manahappy

| alina_3921 a răspuns:

Oferate pe tine insuti, ofera-i iubire atentie, respect.admiro si arata-i ca iti doresti sa fii cu ea, spune-i ca ai nevoie de ea mereu si ca este cel mai minunat sa o ai aproape de craciun.

| SalutTpu a răspuns:

Nu prea stiu dar ai putea sa ii iei ceva de pe http://www.bijunet.ro/? ref=3570
Sau ceva simbolic personalizat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu raman impresionata cand primesc de la iubitul meu bijuteri. Imi place sa primesc flori, trandafiri rosi si nu ar strica si un inel de aur pe langa trandafiri. Sper ca ti am fost da ajutor. SARBATORI FERICITE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| AstralConfessor a răspuns:

Stii ce se intelege din mesajul tau? Ca nu-ti cunosti partenera de viata, daca ai o idee si nu reusesti sa te decizi, e ok sa intrebi, dar asa... cine de aici ii cunoaste gusturile sotiei tale?

| evafanaruto a răspuns:

I-ai o cutie cu scoici lipite pe ea(prin cutie ma refer la alta nu de carton)big grin asta ii va placea

| arthurmihai a răspuns:

Multa afectiune si dragoste.

Eu, personal i-am luat sotiei mele niste cercei foarte frumosi si deloc scumpi de pe site-ul http://bit.ly/cadoul-ideal.
Sper ca te ajuta cu ceva! Apropo sarbatori fericite!:)