| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou potrivit as putea sa ii cumpar sotiei mele de ziua de nume si de ziua de nastere?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce crezi ca i-ar place. De cand esti cu ea ar trebui sa stii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pantofi cu toc inalt stiletto, femeiile iubesc pantofii

| Violleta2022 a răspuns:

O masina!

| iulia0514 a răspuns:

Noi putem doar să-ți dam anumite idei dar adevărul este că tu trăiești cu ea nu noi doar tu poți știi ce își dorește!

| DeMicUnCălător a răspuns:

Un inel scump

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O tigaie noua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si de ziua de nastere un aspirator

| madalinaf0510 a răspuns:

Dacă se machiază poți să îi un set de machiaje, flori … Depinde ce îi place, poți să te gândești dacă în ultimul timp a zis că îi place ceva în mod deosebit… Dar eu zic ca pe notino găsești să îi iei ceva la secțiunea cadouri. un parfum gravat cu numele ei. poti sa selectezi sa îți pună in cutie de cadou.