| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca sunt cele 10 lucruri necesare pentru o fata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unul singur.sanatate si minte.

6 răspunsuri:
| oanna_7222 a răspuns:

1 Atitudine
2 minte in cap
3 sa fie foarte ingrijita
4 umor
5 machiaje
6 pantofi
7 haine
8 bani
9 masina
10 parfumuri

| Petronela a răspuns:

1.Sa fie feminina 2.Sa nu vorbeasca urat 3.Telefonul 4. Farduri, demachiante, rimeluri(produse de frumusete)5.Sa aiba iubit 6.Haine multe si de firma 7. Pc-ul&Internetul(Yahoo Messenger, Hi5, Twitter, Facebook etc)8.Genta 9.Bani 10.Manichiura&Pedichiura... fundita?:d

| Kitty a răspuns:

1. Inteligenta
2. Personalitate
3. Carte
4. Ingrijire
5. Laptop
6. Feminitate
7. Sanatate
8. Frumusete
9. Suflet
10. Iubit

| AidaAmaranta a răspuns:

Nu e neaparat sa aiba haine de firma, sau telefon din ala cu nu stiu eu cateva milioane.Ptr ca nu prea ne mai permitem lux-ul pe care unuii oameni au avut-o candva.Ma roghappy
1)Sanatate(vorba aceea, daca ai sanatate ai de toate!)
2)Fericire
3)Ingrijire(adica sa aiba grija de ea)
4)Sufletista
5)Sa nu minte!
6)Sa fie ea, originala
7)Sa nu se apuce de fumat
8)Eleganta
9)Nici odata sa nu se culce cu un baiat doar pentru bani!
10)Sa fie linistita orice fata care are aceste calitatii! happy

| ladyL a răspuns:

1.atitudinea
2.sa nu fie vulgara
3.sa nu vorbeasca urat sau sa injure
4.sa fie feminina
5.sa zambeasca
6.sa fie cocheta
7.sa fie ingrijita
8.sa nu se imbete
9.sa nu se comporte baieteste
10.sa fie EA

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Iuly mananca ***
trebuie sa fii nu frumoasa.simpatica,sa ai o personalitate draguta, sa arati binisor macar, sa stii cum sa te imbraci[sa iti pui in valoare ce ai mai frumos]. eu cam atat zichee hee. nu e nevoie de mai multhappy.aa.si sa fii deschisa.nu incuiata.sa stii sa gandesti.