| love10andra a întrebat:

Care e avantajul sau dezavantajul daca te dai cu spirt pe par? Fundahappy!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Dar nu orice fel de spirt este bun pentru tratarea parului gras, se numeste SPIRT CAPILAR de la Herba Vita.

http://webcache.googleusercontent.com/......tp?/search

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dezavantajul e ca pierzi spirt de pomana si avantaj niciunul.

| baru a răspuns:

Sall. Spirtul dezimfecteaza, dar si ataca radacina. Pa!

| negru30 a răspuns (pentru baru):

Ai dreptate - cred - dar eu il beau - bineinteles dupa cel dau prin paine - ha ha ha

| baru a răspuns (pentru negru30):

Esti tare, frate!

| negru30 a răspuns (pentru baru):

Auzi sa-ti dai cu el pe par -

| baru a răspuns (pentru negru30):

Da. Este foarte bun, si este ultima sau penultima creatie pe linie de sampoane. Dar este si foarte scump. Banuiesc ca tu nu-ti permiti, tocmai de acea nici nu sti. Dar asa se invata. Din greseli!

| negru30 a răspuns (pentru baru):

Nu imi permit pentru ca eu sunt doar " chelie " - poate sa-mi dau cu el pe piept ca m-a inzestrat Dumnezeu cu par mult - acolo merge sa-l folosesc?

| SergiuDub a răspuns (pentru baru):

Du-te sa sugi p#! a la negri, boschetule? Auzi, "nu-ti permiti".

| baru a răspuns:

Am uitat> In cazul cand ai probleme, sampon pe baza de petrol. Pa!

| wildfirerock a răspuns:

Eu stiu ca nu e bine...ca ti-ar pica parul sau ceva, ma rog. Daca vrei o masca super, incearca ulei de masline + galbenus de ou, stai cu ea in par vreo 20 de minute, pe urma clatesti. Iti face un par minunatwinking

| negru30 a răspuns:

Spirt pe par - nu am mai auzit - pentru ce faci operatia asta?

| love10andra explică (pentru negru30):

Nu fac asa ceva! Am auzit ca cineva a facut asta si nu stiu daca e bine sau nu!happy

| CvonD a răspuns:

Iti arde parulbig grin

| Denysa2 a răspuns:

Pai...avantajul e ca iti face un par mult mai frumos, mai matasos,,,, si dezavantajul e ca daca iti pui prea mult se poate arde firul de par!
Imi dai funda?