| Oly4Fun a întrebat:

Care e cea mai buna gama de petarde/artifici din Romania?

6 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Personal alea pirat mi s-au parut cele mai bune
si in materie de artificii crackling color e cea mai bestiala

Răspuns utilizator avertizat
| stef112 a răspuns:

Sunt mai multe Piccolo Enigma TropicFire
Nico. dintre cele mentionate doar cele Nico sunt permise. sunt aduse din elvetia sau asa. oricum alea le gasesti in supermarket

| Kryss13 a răspuns:

Piccolo

| Bellatores a răspuns:

Picolo sunt una din cele mai bune game de petarde dar mai sunt si joe sau pirat.Iar ca artificii te indrum spre niste circublitzuri(3-4 lei) pe piata foarte puternice, sau bateriile cu cat sunt mai mari si mai scumpe cu atat sunt mai spectaculoase.big grin Sper ca te-am ajutatbig grin

Răspuns utilizator avertizat