| cristiut a întrebat:

Care e cea mai buna marca de laptopuri? Pretul nu e o problema.

Răspuns Câştigător
| 21091977 a răspuns:

Fujitsu siemens pe bune

25 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

In functie de performanta pe care tu ti-o doresti si in functie de raportul pret calitate poti alege in cunostinta de cauza daca te uiti aici si compari diferite marci:www.kumparaturi.ro/despre_noi
www.acer.ro

Bula
| Bula a răspuns:

Marca?
IBM, Compaq, Dell, Toshiba, Assus
Fiecare cu driverele, programele, utilitarele proprii.

| ada a răspuns:

Eu stiu de toshiba ca e destul de bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am Fujitsu Siemens. e super.
si mai poti incerca Sony Vaio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi eu cred ca dell eu am si este foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut f multe notebookuri si cred ca cel mai bun si accesibil la pret ar fi un acer ferrari 1004...merita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toshiba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cea mai buna marca este HP.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alienware mx17

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un dell vostro si sunt foarte multumita de el.si pretul e ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Compaq

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun e dell!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toshiba... dar si DELL este f. bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna marca dupa parerea unor specialisti in laptopu-ri pe care i-am intrebat ei au spus DELL sau TOSHIBA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun laptop din lume este SONY da ...doar daca ai f multzy bani l dispozitie cel mai ieftin model ar fi cam de 50 milioane de lei vechi dar sa stii ca e s foarte performant. dar urmatorul dupa SONY este ACER care e f ok te sfatuiesc sa iti ei un ACER EXTENSA 5635ZG e mai mult decat ok am s ew s are toate programele noi s pretul e exelent de acceptabil cam 27-30 milioane de lei vechi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine cea mai buna este ´´Toshiba sau HP´´

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ASUS sa nu iei Dell sau Acer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asus. Sa nu iei Dell sau Acer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dell

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fujitsu Siemens

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Del

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.HP, Compaq 2. Toshiba 3. Sony Vaio 4. Acer 5.Dell. 6. Fusitju Simens

| videoblog a răspuns:

Hp, asus, acer, dell, toshiba - cam astea sunt mai ok. dar sunt bune si msi sau altele. am citit la milti ca toshiba e intre cele mai apreciate. eu am acer aspire si e ok. te sfatuiesc totusi sa te uiti la caracteristici in principal.

| mugurel021978 a răspuns:

Lenovo is the best. ati incercat?

| Rykrdo a răspuns:

Am citit toate comentarile da unu nu azis de cea mai tare mark de laptopuri bai fratilor ati auzit de Apple adica leptopul ala cu maru pa spate ala e frate laptop adevarat