| AndreeaSiAndra a întrebat:

Care este cea mai buna marca de laptopuri?

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Cele mai bune sunt 3: Dell, Sony sau/si Lg!

| Roxy1404 a răspuns (pentru Didi908):

ASA ESTE! Dar este bun si AlienWare (facut de Dell)

5 răspunsuri:
| ellena99 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa consulti un informatician dar, daca vrei sa imi exprim opinia, cea mai buna marca este Samsung. Funda?

| Roxy1404 a răspuns:

Cea mai buna marca este Dell apoi Acer apoi Asus apoi Apple. Asta stiu de la profu meu de informaticahappy

| Ramona7 a răspuns (pentru Roxy1404):

Apple este cel mai bun laptop si nimeni nu cred ca poate sa-l întreaga nu știu cum a putut profu tau de informatica sa spună asta

| Roxy1404 a răspuns (pentru Ramona7):

Scuza-ma dar pana si EveEvelina95, care are funda, spune ca Dell este cel mai bun, deci HA HA HA!