| wale a întrebat:

Care este cadoul prfect pentru un baiat care isi face majoratul?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Un notebook..sa fie constiincios la facultate si sa aiba pe ce-si scrie cursuriletongue

18 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Depinde in ce relatii sunteti. Probabil el si-ar dori o masina laughing Daca il cunosti bine stii ce isi doreste, daca nu, poate fi orice, un tricou haios (Sunt in sfarsit major! sau alte texte amuzante) sau o busola de argint (sa nu-si rataceasca drumul...) sau ceva util - ce crezi ca ii lipseste. Daca isi doreste ceva foarte mult cel mai bine ar fi sa complotati cu familia (adica voi prietenii si familia) si sa ii luati la gramada ceva important, ce isi doreste foarte mult.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

O sticla de sampaniewinking big grin

| Sara2 a răspuns:

O sticla de whisky dar pe langa ar trebui si ceva sa ii ramana amintire....nu am idee acum

| alexa a răspuns:

Eu cred ca un ceas dragut si potrivit personalitaii persoanei care.si face majoratul si de ce nu un parfum:X:X:Xwinking

| dulshe a răspuns:

Mai bine ceva simbolic, cum ar fi vreo bratara de argint,

| anonim a răspuns:

O pitipoanca.big grinbig grin

| VladDu a răspuns:

Un viva-chips mare si o punga de seminte laughing))

| gabrielutzu a răspuns:

Nici unul.

| ioanaa a răspuns:

Un ceas si o sampanie. Merge? happy

| ioanaa a răspuns:

Vladdu : din care sa manance tot invitatii, nu? laughing

| Cryss a răspuns:

Depinde, daca iti e prieten bun gandeste-te bine la ceva ce i-ar placea, sau sa ii cumperi un lucru care sa ii aminteasca de tine. Daca nu ti-e prieten asa bun, intereseaza-te de la prieteni lui mai apropiati big grin

| dyanna a răspuns:

Pai daca ii place fotbalul, ai putea sa-i faci rost de o minge originala cu autograful vedetei de fotbal preferate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Striptease LESBI laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O majoreta

| mamarutza1 a răspuns:

Cadoul perfect ar fi o carte care i-ar fi de folos pentru a citi din ea pentru majorat.

| just.for.you a răspuns:

O fata impachetata intr-un tort uriaslaughingsigur ii va placea:X

| eko a răspuns:

O bataie...

| curaj a răspuns:

O sticlă de whiskey. Şi una de Cola. Merg bine împreună.