| BMWm6SPORT a întrebat:

Vine majoratul unei prietene.Care credeti ca ar fi cadoul perfect? astept idei :X [funda]

3 răspunsuri:
| HasisS a răspuns:

Un lantisor de aur/argint bagat intr-o cutie foarte mica, apoi intr-o cutie mai mare, si mai mare si tot asa.
Trebuie sa fie ceva amuzant!

| Catalina20 a răspuns:

Un buchet de flori, un parfum... eventual o bluza daca ii cunosti gusturile.sau daca dispui de un buget mai ridicat ii poti cupmpara o bijuterie, un ceas mai bun atat estetic cat si calitativ...se gaseste ce sa-i cumperi, bani sa aiwinking. have fun!

| PaulGrozavul a răspuns:

O pereche de chiloti tanga!