| SecretName1234 a întrebat:

Ce cadou sa ii iau unui baiat la majoratul lui?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas.

| Satango a răspuns:

Bună!

Un echipament sport
Un sistem home cineva sau boxe pentru calculator
Un set de barbierit profesionist

Baftă!

| immortalfaith a răspuns:

Un abonament la sala, manusi de box sau un concentrat proteic
http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Standard-450-g/, iar daca n ai bani cumpara i o cutie de prezervative

| Alinaka a răspuns (pentru immortalfaith):

Asta in cazul ca este pasionat de acest sport, proteine sunt si pe http://www.culturism.net/
Trebuie sa ne dai mai multe detalii: varsta, pasiuni, etc
Daca este student, un stilou
- fotbalist, o minge
- culturist? o proteina :))

| Alinaka a răspuns:

O minge de fotbal

| fatacurioasa15 a răspuns:

Depinde de relatia ta cu el, in caz ca e doar un simplu prieten si nu vrei sa te complici ar fi ok sa ii dai bani, iar daca nu ii poti lua un parfum, un ceas, o poza in rama cu voi doi, un tricou cu un text amuzant etc.

| XnonameX a răspuns:

Daca el este pasionat de ceva anume cauta sa ii iei chestii care sa ii alimenteze pasiunea laughing sau sunt multe chestii pe care i-le poti lua:portofel, ceas, camasa etc.
Daca esti o ruda sa un prieten apropiat poti vorbi cu o ruda, sora sau fratele lui sa facă rost de niste poze din copilărie pana in prezent pe care le poti pune pe un panou cu cate o descriere la fiecare