| Villy0po a întrebat:

Care este cea mai buna camera digitala Canon?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Canon EOS 6D / 5D Mark III rumours - 24Megapixeli
http://travestitech.com/2011/07/03/canon-eos-6d-5d-mark-iii-rumours/

| Hannibal_3697 a răspuns:

Depinde pentru ce gen de fotografie vrei sa il folosesti, pentru macro, portret, peisaj, jurnalism...Fiecare gen foto are alte cerinte si sunt prea putine aparate care sa adune toate caracteristicile necesare. Si chiar daca gasesti, acestea sunt foarte scumpe, aparate profesionale. Cel mai bine te interesezi la magazine online, acolo iti dau detalii pentru toate tipurile de aparate. Incearca pe site-ul f64, sunt specializati in asa ceva.