| devil1995 a întrebat:

Care este cel mai bun telefon din lume?

Răspuns Câştigător
| ɔɐıɔ a răspuns:

Iphone 4 vs Samsung galaxy s2
cu toate ca galaxy s2 e mai performant, tot prefer iphone4 pentru ca arata mai bine, si il simti mai..."cul" in mana

6 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Depinde daca te referi la rezistenta sau la performanta la rezistenta cele mai bune sunt samsungurile, Nokia etc iar la performanta iphone 4 Nokia n8/n9 Samsung galaxy s2 LG optimus 3d si mai sunt si altele! bafta!

| Ionait a răspuns:

Ii invit pe cei care spun ca iPhone 4 este cel mai bun telefon, sa ia un cerc si sa fuga cu el. Intr-adevar, iPhone a adus nenumarate inovatii in domeniul comunicatiilor, insa este departe de a fi cel mai bun telefon.

Puneti un iPhone 4 si un Samsung Galaxy Spica II in benchmark si vedeti care are cele mai bune rezultate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy S, Iphone 4, Nokia N9.

| Raraa a răspuns:

Iphone 4, in curand 5, apoi 6 si tot asa, P.S:am iphon 4. big grin

| GabrielleTheRealQueen a răspuns:

Nokia 1100.

| ScheletulDrLoveCur a răspuns:

Nu te lua dupa toate raspunsurile,sunt pasionata de electronica si mai ales dupa telefoane,cel mai bun telefon,chiar ultimul aparut este Samsung galaxy note,este cel mai mare telefon din lume si cea mai mica tableta,ecranul este atat de performant incat si la soare se vede perfect, este ca o agenda de buzunar, are camera de 8 mg px...memorie incorporata 1 gb, fara card de memorie, iar telefonul care va aparea anul viitor va fi si mai performant. Samsung galaxy skiny.e vorba de un telefon care se indoaie exact ca o foaie de hartie mai groasa...tot acelasi ecran, e cu touch si poti sa il lovesti si cu ciocanul ca nu pateste nimic