Întrebare recomandată | dianka a întrebat:

Care sunt cei mai buni adidasi de alergat?

Răspuns Câştigător
| alexzender a răspuns:

Eu am 3 perechi Adidas, sunt foarte buni adidasii de la Adidas. Le-am cummparat din strainate, sunt foarte rezistenti si confortabili. Dar o pereche originala nu costa doar 270 ronstraight face. In oras la mine este un magazin care are tot felul de incaltaminte de firma. Dar sunt de proasta calitate.Si preturile variaza de la 2 mil la 4straight face, te tin 2 saptamani si dupa poti sa-i arunci.straight face

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din piele, care ti se pasuiesc comod pe picioare, amortizeaza "urma" denivelalior, pietrisului, nu transpira piciorul in ele si nu aluneca (nici pe nisip, nici pe piatra cu mazga sau chiar zapada / gheata).
Multe firme produc asemenea pantofi de sport, dar care sunt bune... si costa!

| zu a răspuns:

Depinde. Daca vrei pentru sport de performanta, sau nu. Cauta prin mall-uri.happy

| adr1an0 a răspuns:

Adidas Goodyear Race... Am o pereche si sunt forte multumit de ei... costa in jur de 270 ron straight face

| somebody a răspuns:

Mor cand mai aud cate unul ca zice "adidasi". Sa intre bine la lume in cap ca adidas este prima firma de incaltaminte sport omologata pe piata.Deci este un brend.
In ceea ce priveste alergatul Nike si New Balance mai vand ceva pentru alergat.Totul depinde de buget dar daca vrei sa faci performanta asta costa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asics GT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nike

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai mult de parere pentru Asics si Nike

| HaineDeVis a răspuns:

ASICS, www.hainedevis.ro Succes!

| KaTaLyN a răspuns:

Cei mai bun eu zic ca sunt adidas-urile alea cu reglare dupa forma piciorului...cu + si - langa calcai.winking

| unica a răspuns:

Cei de la adidas, dar cei originali