| An89 a întrebat:

Care sunt cele mai bune ghete de fotbal: nike, adidas sau puma?

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Păi chiar nu știam că mai nou joacă ghetele în locul tau! Au vreun fel de câmp magnetic care fac să ți se lipească mingea de picior sau cu cât joci mai mult, cu atât primești mai multe skill points și le poți face upgrade la viteza și ce mai ai tu pe acolo rolling on the floor?

Mai copii, terminați cu prostiile, că și cu ghete de la second hand poți să fi un jucător excepțional (un exemplu). Numai figuranților le pasă de ce fel de ghete de firmă să își mai cumpere, iar sper că tu nu ești o astfel de persoană.

| An89 explică (pentru Celcestietot):

Am întrebat pentru că eu nu mă pricep, voiam să fac un cadou. Și voiam să iau ceva de calitate, care să tine mai mult. Nu m-am gândit că tu o iei ca și cum ar juca ghetele în locul "meu". Repede, mă refeream la calitate. Văzusem ceva de la puma și o prietenă mi-a spus că cele de la nike sunt mai bune și voiam să aud mai multe păreri. Eu zis să nu mai comentezi aiurea că nu își are rostul!

| Celcestietot a răspuns (pentru An89):

Daca ti asa mult la calitate, cumpara unele din piele, iar firma nu conteaza.

| Osneros a răspuns:

Abibas, clar.

| NYØ2002 a răspuns:

Deoinde de model

| dmz123 a răspuns:

Eu le prefer pe cele de la adidas predator. modelul acesta https://www.bravosport.ro/......rbati.html este ultimul achizitionat. sunt foarte incantat de el

| ChiukiuHamsler a răspuns:

Depinde de model

| TabanA a răspuns:

Depinde cel mai mult de preferinte. Sunt multe criterii de luat in calcul cum ar fi suprafata de joc, materialul, aspectul, pretul, insa cel mai important este confortul pe care il ofera produsul. Daca face de performanta va recomand https://www.bravosport.ro/......copii.html