| bogdy2222 a întrebat:

De unde pot cumpara online ghete de fotbal (adidas,puma, nike).
Dau funda!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Arcani a răspuns:

De ce vrei online in loc sa mai dai bani si pe transport mai bine mergi la magazin si le-ai luat gata. Oricum tu faci cum vrei

| Knife00 a răspuns:

De ce nu mergi la un magazin? Vezi produsul pe viu, il probezi, e alta chestie. P.S : Mergi cu un parinte sau adult, te vor trata altfel. happy

| anca377 a răspuns:

Facebook bazar

| razvan05 a răspuns:

Salut. din cate stiu exista in fiecare judet din Romania pe Facebook Bazar si numele judetului sau orasului. si acolo toata lumea posteaza ceea ce vinde si cred ca poti gasi acolo si ghete de fotbal, tricouri sau articole de sport. Bafta!winking