| dedfgv a întrebat:

Care sunt tendintele in moda pentru primavara anului 2011?
culori, combinati, incaltaminte si accesori

FUNDA:X

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Se menţine în tendinţe stilul punk/rock cu geci de piele purtate fie la fuste, fie la blugi. Trendul animal print este şi el prezent în anul 2011. Pentru fiecare ţinută îţi sunt necesare accesorii potrivite.Eu îţi recomand un site cu colecţii din care să-ţi potriveşti brăţări, cercei, medalioane conform ţinutei pe care o porţi www.crownfashion.ro iar pentru haine www.bonprix.ro

| Gentiana a răspuns:

Buna!
Incearca:

http://www.fabuloasa.ro/2010/09/29/tendinte-de-primavara-in-moda-2011/

Este un site foarte bun, si chiar aceste haine se poarta.

| ralurawrr a răspuns:

Buna. Din reviste am inteles ca primavara asta se poarte numai culori vii, calde, deschise.Pa

| S3LeNa a răspuns:

Culori si imbracaminte