| anonim_4396 a întrebat:

Care telefon e mai bun din cele 2 -Allview P3 AllDro / -Samsung S6802 Galaxy Ace Dual Sim
Comparativ :procesor, viteza de raspundere, aplicatiile care pot rula, viteza de internet, orice pe scurt happy.
Merci astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| biaX a răspuns:

Eu stiu de la prieteni ca telefonul cel mai bun e : Samsung s6802 galaxy ace dual sim na asa sa iti spun telefonul acesta e cel mai cautat are wi-fi merge repede in comparatie cu : Allview P3 AllDro, viteza de raspunde merge destul de repede, aplicatile sunt bune are ca in jur de 6, 7! Funda.

| anonim_4396 explică (pentru biaX):

Merci de raspuns! ^-^ eu la inceput ma gandeam la Allview avea ecranul mai mare. dar dupa multe alte commentarii legate de Allview m-am decis ca Samsung ramane.

3 răspunsuri:
| OneGentleman a răspuns:

Eu as merge pe Samsung, traditia si calitatea il reprezinta happy

| anonim_4396 explică (pentru OneGentleman):

Multumesc dar mai astept raspunsuri pana sa dau verdictu happy