| ElementX a întrebat:

Samsung galaxy ace s6802, Samsung Galaxy s5830 Ace sau Allview Alldro P5? Ce spuneti? As vrea sa stiu si daca au camera buna (in special alldro) si care e mai rapid pe net? Dau funda!

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut Allview p5 este o panaramă, toate versiunile lor sunt praf, se mişcă aiurea, camera nu este bună absolut deloc, şi sunt dezamăgit de acest telefon, poate alţi sunt de altă părere, în schimb Samsung galaxy ace s6802 mi se pare ok, camera este una frumoasă dar s-ar putea şi mai bine la banii ăştia, de curând mi-am luat un LG l9 şi nu m-a ajuns aşa scump, uităte la model. Allview e bun numa că are ecranul ceva mai mare, dar nu mă încântă, deci s6802 win.
O zi bună!