| SorinELoo7 a întrebat:

Cat costa Fan Curier intre Turnu Magurele si Pitesti, ca vreau sa trimit un produs in acea localitate? Va rog, astept raspunsuri rapide!

13 răspunsuri:
| IonutzWoW a răspuns:

Costa 18 lei.

| SorinELoo7 explică (pentru IonutzWoW):

Eu stiam ca este 15 lei... dar prin Fan Curier nu poate verifica produsul?

| IonutzWoW a răspuns (pentru SorinELoo7):

Am achizitionat in ultima perioada niste carti de pe internet si m-a costat transportul 18 lei.

| SorinELoo7 explică (pentru IonutzWoW):

Cred ca pretul variaza din cauza distantei intre localitatile respective...

| IonutzWoW a răspuns (pentru SorinELoo7):

Distanta a fost de 137 km, iar de la Turnu Magurele pana la Pitesti sunt de 142 km. Diferenta de 5 km, este posibil sa coste 18 lei.

| SorinELoo7 explică (pentru IonutzWoW):

Can am vorbit la telefon cu presoana care ii trimit produsul, mi-a spus ca ar vrea mai intal sa-l testeze si apoi sa-l plateasca, iar daca nu-i place sa mi-l trimita inapoi... Din cate stiu eu nu are voie sa faca aceste lucruri!

| IonutzWoW a răspuns (pentru SorinELoo7):

Daca il vinzi pe okazii,poate sa il trimita inapoi fiindca aceasta este politica lor, daca a vazut anuntul pe o pagina de internet, nu cred ca ar mai avea voie sa il inapoieze. Acum tu stii mai bine ce este de facut, daca produsul pe care vrei sa-l trimiti este defect, mai bine nu il trimite fiindca apoi vei putea avea probleme.

| SorinELoo7 explică (pentru IonutzWoW):

Produsul nu este defect si anuntul l-am postat pe Mercador.

| IonutzWoW a răspuns (pentru SorinELoo7):

Daca nu are probleme, nu ar trebui sa iti faci griji in privinta lui fiindca probabil il va pastra.

| SorinELoo7 explică (pentru IonutzWoW):

E destul de bine asa, dar el vrea sa mi-l plateasca dupa ce il testeaza... Eu zic ca trebuie sa-l plateasca imediat dupa ce a primit produsul, celui de la fan Curier.

| IonutzWoW a răspuns (pentru SorinELoo7):

Da,prin ramburs

| SorinELoo7 explică (pentru IonutzWoW):

Deci trebuie sa-l plateasca pe loc si fara a verifica coletul, dar el nu vrea asa...

| IonutzWoW a răspuns (pentru SorinELoo7):

Da,categoric.