| HeloKity a întrebat:

Crema Brevoxyl se poate gasi si in orase mici cum ar fi Turnu Magurele? Cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| Bogdaaan a răspuns:

Da, se gasesc cam in toate farmaciile si costa in jur de 20 Lei [eu mi-am cumarat cu 18 Lei] funda?

| HeloKity explică (pentru Bogdaaan):

Si este intr-adevar buna dupa cate am citit pe alte situri? este buna pentru cosuri?

| Bogdaaan a răspuns (pentru HeloKity):

Eu folosesc de 4 saptamani Zineryt [am scapat cat de cat de cosuri, dar in schimb mi-au ramas pete rosii, urmele de la cosuri ] si folosesc Brevoxyl de 2 zile si pot sa spun ca se vad rezultatewinking ( folosesc : dimineata Zinery... seara Brevoxyl)