| Bishop a întrebat:

Cat costa o cutie de benzii cu ceara rece veet? Cate benzi sunt in cutie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pret recomandat:
Benzi de ceara rece pentru corp: 17.79 RON
Pachetul contine 12 benzi (6 duble) si 2 servetele
Minibenzi de ceara rece 21.23 RON
Pachetul contine 20 benzi (10 duble) si 4 servetele

Sursa:
http://www.121.ro/ce_e_nou/index.php3?cat_id=23&prod_id=4147

7 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

BEnzi depilatoare Farmec are 14 buc si costa 6 ron nu stiu daca sunt f bine dar am oferta de la penny de saptamana asta si este ca si produs reclama

| Elly4all a răspuns:

Buna, costa 20 de lei si sunt 12 benzi.

| Farcas a răspuns:

Costa in jur de 20-25 de lei, cam asa le-am luat eu anul trecut.Si sunt 20 de benzi inauntru, fiecare poate fi folosita de maxim 3 ori.

| cutie a răspuns:

Cutii imi plaaaac cutiile!:X:X::X:X:X

| lul23 a răspuns:

Mai bine apelezi la un salon de cosmetica... mie una nu mi se par bune benzile big grin... PS. incalzeste banda inainte de a o folosi altfel iti ramane pielea lipicioasa si nici nu se iauwinking

| alle529 a răspuns:

Am vazut intr-o farmacie cu 25 de lei 12 benzi.tongue

| anutza13 a răspuns:

Eu am vazut intr-un hypermarket o cutie care contine 12 benzi si costa 15 lei...