| justFORone a întrebat:

Benzi de ceara rece de la Sesu sau Veet? Argumentati.(fundahee hee

Răspuns Câştigător
| Love ™ a răspuns:

Amandoua.
sunt foarte bune. trebuie doar sa ai curajul sa le folosestihee hee
adevarul e ca doare, dar pentru a avea picioare frumoase eu zic ca merita sa suporti.

bafta big grin

7 răspunsuri:
| Helene a răspuns:

De la Veet, am avut si sunt de buna calitate ti le recomand
Iar Sesustraight faceN'am auzit de asta, o sa ma informez:*

| denisa20 a răspuns:

De la Sesu parca sunt mai ieftine.Eu nu am incercat de la Veet dar cam toate sunt la fel.

| dedesh a răspuns:

De la sesu.am folosit de la veet si nu sunt asa bune. cele de la sesu mi se par si mai bune, si sunt mai multe, la un pret mai mic.acum ma fac la salon, cu ceara, iar fata de acolo a recomandat tot sesu. le poti incerca pe amandouahappysi alegi tu care este cea potrivitahee hee

te pup si bafta!

| dedesh a răspuns:

Daca le folosesti cum trebuie, nu doare. spre deosebire de ceara calda, care doare.totusi,poti incerca sa te duci la un salon.ai sa vezi ca dupa o perioada parul ti se va rari si subtia si nu te va mai dureahappyeste o metoda de durata mai lungahappy

| carollina a răspuns:

Strep

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Veet, fara indoiala. Nimic de argumentatbig grin, calitatea isi spune cuvantu`!hee hee

Sa fi iubita`!:*:*:*

| AdeDreamz a răspuns:

Nu ți le recomand pe niciuna. Ceara de unica folosința doare cel mai tare.