| gica29 a întrebat:

Cat costa transportul pe amazon.com daca vreau sa achizitionez niste produse in valoare de 5000$ (nu stiu ce greutate au)? Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Scrie pe pagina fiecărui produs cât costă transportul. Iar dacă respectivele produse vin de la vânzători diferiți, vei plăti transport pentru fiecare colet.

1 răspuns:
| Sabs28 a răspuns:

Ti se calculeaza costul transportului la checkout - cand initiezi o comanda. Variaza de la seller la seller, de la tara la tara. Fa-te ca plasezi comanda si la un mom dat vei vedea costul de transport