| MarcelViorel a întrebat:

Salut, a câștigat careva la raffle pe footshop? Imi puteti spune cat costa transportul si cam cat durează până ajunge comanda la tine?

3 răspunsuri:
| SasaSasa2000 a răspuns:

Cat costa transportul la ce?
nu inteleg despre ce vorbiti.
ati putea da mai multe detalii?
prin ce firma se va face livrarea?
nu vau dat un AWB? daca e dela fan curier si daca da intrati aici, al scrieti in bara de cautarea si dati pe cauta:
https://www.fancourier.ro/

| grindina a răspuns (pentru SasaSasa2000):

Salut, din cate inteleg din intrebare, pe site-ul footshop este o tombola, si intreaba daca ALTII au castigat si sa ii ofere detalii in legatura cu transportul.
Doreste sa stie transportul in caz ca, castiga tombola.

| grindina a răspuns (pentru grindina):

Sa stie cat costa transportul, scuze*