| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un pachet de lame si de unde pot cumpara?

Răspuns Câştigător
| Doar1îngeR a răspuns:

Lama este cam 1 leu.
se pot cumpara de la orice magazin aproape.
dar fara suparare...la ce iti trebuie lama?

11 răspunsuri:
| madalina97_7913 a răspuns:

Esti emo fata?

| madalinaaa89 a răspuns:

Pai...este foarte ieftin.depinde de calitate.
le poti cumpara in general de la orice ''butic, minimarket, supermarket, hipermarket, expomarket'' (ca sa-l citez pe Tudor Chirilabig grin)

bafta!

| Lala20 a răspuns:

Lama de ras?
Poti gasi in supermaketuri sau magazine mixte. Gillete Venus (din reclama) am vazut ca in Auchan costa 18 lei (3 lame cred). Ceea ce mi se pare foarte scump mai ales ca lamele nu fac bine. Mai bine ia-ti crema depilatoare (Elmiplant-10 lei tubul si iti ajunge pentru vreo 5 depilari pe picioare... dar erau promotii la Real cu 3 tuburi la 12 lei si sunt foart bune) desi nici crema nu face chiar bine. Cele mai Ok sunt benzile de ceara si aparatul epilator numai ca astea dor laughing

| Punishment a răspuns:

Orbit sau Gillete?

| Magnific a răspuns:

Lame? la ce te refer? laughing lame orbit.lame gen Gilete? pune intrebarea cum trebuie sa iti putem da raspunsul

| Mik3 a răspuns:

Dc nu te duci la magazin, sa vezi cat costa depinde ce lame vrei, ca intrebarea ta poate fi inteleasa in multe sensuri happy

| lollipop_6643 a răspuns:

Costa in jur de 3-4 lei... si cred ca se gasesc in orice market tongue

| iony_2997 a răspuns:

De care?laughing specifica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lame, bicuri sau aparate de unica folosinta.Se gasesc mai peste tot (farmacii, Carrefour&co., supermarketuri in raioanele cu sampoane, antiperspirante etc.). Costa in jur de 20 de lei.Majoritatea sunt la set (cate 3 sau 4). Cele mai bune pe care ti le recomand sunt Venus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

V nu trebuie sa fie emo ca sa aiba nevoie de niste lame. sunt ieftine. cauta prin magazine si vei gasi. :*

| Dineiu_Andra_1995 a răspuns (pentru madalina97_7913):

Dacă a intrebat de unde se pot lua lame de ce o întrebi dacă e emo? Dacă de ex se taie nu înseamnă neaparat ca e emo... Poate trece prin anumite faze mai grele...