| RΔϟVAη a întrebat:

Cat costa un telefon cu touch screen bunicel?

Răspuns Câştigător
| Vandalism a răspuns:

Iti recomand Xperia Play, este foarte bun si costa cam 700-800 lei...

8 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Eu am Nokia 5228(poti alege si Nokia 5230-dar e putintel mai scump) si a costat 100 euro -4 milione cam asa

| Magnifico a răspuns:

De la 400-500 de lei in sus.Sunt foarte multe modele cu touchscreen (Samsung, LG, Iphone, Nokia, etc)

| Rennata a răspuns:

Buna! pai si bunicel si touch screen coasta in jur de 3-4 milioane! si este si bun! eu mi-am luat corby touch screen cu 4 milioane si mi-a dat si casti si cablu de date la el din brasov de la gara mi l-am luat! FUNDA!

| Dany3 a răspuns:

Eu as zice ca cele mai bune touch-uri sunt blakberi dar costa mult cam 200euro

| NuCa20 a răspuns:

500 lei

| adusTaR a răspuns:

Bunicel costa 4 milioane
dai si funda?
big grin

| sami91 a răspuns:

Samsung la 450 ron si rezista

| azizuca a răspuns:

Un telefon bun costa 450 de ron.