| Ana a întrebat:

Cam cat costa un telefon cu touch screen?

16 răspunsuri:
| Ana explică:

Am cautat acum p net si am gasit un samsung S5230 si chiar nu e scump http://www.shopmania.ro/......95859.html

| Ana explică:

Yoanaalexandra acel telefon il si vreau dar nu la abonament
sad

| thegreatgatsby a răspuns:

Depinde si de telefon, de exemplu ti-as recomanda lg ku990, cu abonament orange costa 79 euro.

| M.madallina a răspuns:

Depinde de marca de la care este telefonul de la apple sunt cele mai bune pa-pa

| dy a răspuns:

Depinde ce vrei, nou sau second hand, abonament sau nu, in general peste 5 milioane lei vechi pentru second si peste 230 euro pentru noi.

| maya23_6465 a răspuns:

Depinde daca vrei unul la abonament sau la liber cum se mai spune, spre exemplu au preturi cuprinse intre 59 de euro pana la 269 de euro la bonamente iar fara abonament incep de la 200 de euro pana la 400 sau 500 de euro depinde de marca telefonului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 Milion De Euroooo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cel mai ieftin ar fi cam de 400 si ceva de lei sau 300 si ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam 600 de lei. depinde ce marca este telefonul. voi aveti telefoane cu touch screen? eu imi doresc unul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este f usor daca esti proasta iti iei unu la mana a doua daca esti desteapta iti iei unu la vreo 50 de milioane asa este al meu iphone4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El ar costa vreo 17 milioane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un telefon cu touch screen costa intre 300-400 de euro depinde de marca telefonului.

| nicolle_3050 a răspuns:

Pai daca vrei unul mai bun si mai performant, costa intre 100 de euro si 200, dar daca nu. vreo 50-59 cam asa. asa sunt acum

| nicolle_3050 a răspuns:

Pai daca vrei unul mai bun si mai performant,costa intre 100 de euro si 200,dar daca nu.vreo 50-59 cam asa. asa sunt acuma

| Theduu a răspuns:

Ahh ce mi'as dori un tel cu touch screen. parintsii mi'au spus ca poathe imi vor lua de Craciun, dar nu se stie sad... Din ce am auzit Elg kp501 cookie costa in jur d 3 milioane vechi...