| jackie37 a întrebat:

Cat credeti ca va costa consola Xbox Series S 512gb de Black Friday? Acum este in jur de 1500 lei.Credeti ca voi reusi sa o cumpar cu 1000 lei de Black Friday?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu spera la reduceri, in Romania black frday este o mare țeapă, nu sunt reduceri adevaratre cum fac americanii sau nemții, la noi e reducere de cîtiva lei un rahat.

| Catrice a răspuns:

1300 poate.
Sincer, 1500 pentru o consola e chilipir.

| dinaprilie a răspuns:

40% ieftinire..hmm..nu prea cred sa apuci.

| jackie37 explică (pentru dinaprilie):

De ce nu?

| dinaprilie a răspuns (pentru jackie37):

Datorita vremurilor curente. putine componente pe piata, cererea mare.din astea.

| dinaprilie a răspuns (pentru jackie37):

Apropo. Pe olx este deja 1000lei f putin folosita SI CU GARANTIE. Poate merita mai mult asa.

| morfeo a răspuns:

Eu am luat cu 1300 de pe eMAG, poate o face 1200 de black friday, mai mult nu cred