| alfaomega112 a întrebat:

Cat dureaza livrarea de la altex am comandat un joc (Starcraf 2) si sunt curias cand ajunge. Funda

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Pai scrie la ei pe site: http://bit.ly/17ttpF8 24h in Bucuresti, 48h in tara, probabil ca sunt zile lucratoare. Ar trebui sa te sune inainte curierul spre a stabili detaliile.

6 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Era asa greu sa cumperi digital edition de pe blizzard? laughing. Aveai acces instant la el.

| kteichd a răspuns:

In 24 de ore de la comanda

| slowswag a răspuns:

In 24 de ore de la comanda

| johnyxus a răspuns:

Cred 2-3 zile daca nu ma insel ca si eu am avut de a face cu o comanda de la ei.

| GabyG a răspuns:

Daca il au in stoc o sa iti ajunga in 24 ore.

| alfaomega112 explică (pentru GabyG):

Mda dar inca na ajuns si l-am comandat ieri