| AnonimFaraPereche a întrebat:

Cat dureaza o precomandă? Am dat la S9 de la Altex personal din magazin pe data de 6 martie si nu mi-a venit nici acum. Cat oare mai trebuie sa astept?
Mentionez ca am platit toata suma cash.

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Din 16 Martie parca incep livrarile. In cel mai fericit caz iti ajunge prin 19, in cel mai rau la finalul lui Martie in functie de numarul de precomaenzi pe care Altexul le are de onorat.

| GabrielGL a răspuns:

Cei de la altex ar trebui sa stie. -+ ei stiu data de livrare ar fi trebuit sa te informeze poate ai vreun cod si verifica pe saitul lor timpii de livrat.

| AnonimFaraPereche explică (pentru RoCkKiD):

Pe site-ul lor scrie ca vine cu 7 zile inainte de data in care vin in magazine 16 martie pentru ca am facut precomanda. Iar in magazin mi-au spus ca ma suna ei. straight face