| mihdenisgeorge a întrebat:

Catre tori beyblade-rii din romania! Ce blade imi indicati sa cumpar?

Răspuns Câştigător
| horizon5 a răspuns:

Ia-ti mai multe si combina piesele ps daca e sa iei o roata de burn sau de grand iti dau avantaje de rezistenta

8 răspunsuri:
| cosminpanait6 a răspuns:

Pentru inceput ciocanel la plasticul ascutit, verifica cat de mare are surubul de jos... cu atat mai mic atat mai bine... apoi vezi daca e ascutit, in fuctie de cat e mai ascutit de bate mai bine, sper ca te-am ajutat
!

| luga a răspuns:

Ti las indica pe hades kerbecs pe twister tempo pe jumper pegasus si pe striker drone

| Ciprian007 a răspuns:

Eu zic sa sumperi Beyblade lerytt leyds

| Storcl a răspuns:

Eu zic sa ti-l cumperi pe phantom orion

| sceletul31 a răspuns:

Meteo l drago e cel mai tare un prieten de al meu are pe evil bewol poison serpent fireblaze herculeo pegasus fox striker aquario black sun pegasus variares lynx cyber pegasus dark bull

| sceletul31 a răspuns:

I-am batut pe toti

| Adrian_Maty_1990 a răspuns:

Fang leone sau beat linx.

| BoGdan_AleXandru_1994_0Fyr a răspuns:

Eu as zice mai bine gravity destroyer sau storm pegasus sau lightning L-drago
Dar sunt bune toate. Nu le exclud pe celelalte