| Adi18 a întrebat:

Caut idei pentru. cadouri de Craciun...
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

-O bluza
-un plouver
-un lantisor
-o bratara
-o geanta
-cizme
-o geaca
-bocanci
-caciulite
-parfum
Succes!

7 răspunsuri:
| iulianpuscasu a răspuns:

Pai eu lui tata ii iau un modulator FM pentru masina.suurorii mele un ceas sau un lantzishor ...mamei un parfum

| 10Cty a răspuns:

Depinde si de varste:-s... Dar poti lua ceva specific de craciunhappy Daca e o persoana mai speciala poti sa ii iei o bratara, un lant, un ceas etc.

| bianca2409 a răspuns:

Haine, electronice, bibelouri, jucari sialtele

| bianca2409 a răspuns:

Haine,electronice,bibelouri,jucari si altele fundita si te rog vot!

| bianca2409 a răspuns:

Haine.electronice,bibelouri,jucari. fundita

| crystycrysty a răspuns:

Poti sai cumperi un catelus mic asta daca ii place catelusii daca nu poti sai cumperi un buchet de flori si o felicitare spunandu-i te iubesc iar tatalui tau poti sai cumperi ceva ce sti cai place la tati nu ma bag ca nu stiu... iti urez succes adi18 salut

| Adi18 explică:

Multumesc mult! la toti dar cel mai mult ma ajuta raspunul lui annete