| Madden a întrebat:

Ce ai face cu banii castigati la Lotto?

Răspuns Câştigător
| chocolate27 a răspuns:

Depinde de suma happy Oricum, am cateva idei, dar acum sa incep sa joc mai intai!laughing
1.As calatori(probabil intr-o alta tara) happy
2. Mi-as lua o masina (modesta ca urasc snobismul big grin)
3.As ajuta oamenii nevoiasi sau copiii cu dezabilitati etc
4. Mi-as pastra bani pentru facultate
5.As investi intr-o afacere happy
6.Haine,haine si iar haine laughing
7.Si daca mai ramane vreun ban... distractie si cam atathappy
PS:Cred ca visez prea mult day dreaming

10 răspunsuri:
| DEX a răspuns:

Asta-i intrebare?

I-as cheltuii!

| mistikk a răspuns:

Degeaba spunem ce vom afce noi cu atatia bani daca iti spun eu din proprie experienta cand esti acolo sus si cu multi bani nu te gandesti la cei de jos si ii pierzi fara sa te alegi cu absolut nimic ba chiar ajungi dator. Banii nu aduc fericirea!

| dorikut a răspuns:

Daca as castiga premiul cel mare la Loto, prima mea reactie ar fi aceea de a-mi chema prietenii sa petrecem si le spun ca cei de la Loteria Romana nu sunt niste jigodii oridinare care masluiesc bilele, asa cum sustineam pane deunazi, apoi m-as gandi sa investesc intr-o afacere.hee hee

| gloria_1375 a răspuns:

O Fundatie pentru Batrani

| Roby67 a răspuns:

I-as dubla.

| magicianul19 a răspuns:

As juca la pariuri sportive si cu siguranta i-as dubla

| simina a răspuns:

Era un banc pe internet:sotul vine acasa si o intreaba pe sotie-draga daca asi castiga la loto tu ce ai face? Pai, zise ea, asi lua jumatate din suma si te-asi parasi.Bine, zise sotul atunci ia 10 lei si pleaca.Amuzant? Si eu asi pleca dar cu o suma mare si toata si asi cumpara un hotel in Caraibe si asi locui acolo.

| alicool a răspuns:

Depinde daca ar fi multi m-as duce in mall sa imi cumpar haine sunt genul de persoana pe care o enerveaza banii in buzunar adica imi place sa cheltuiesc

| iulianus111 a răspuns:

Pai o parte leas dao parintilor de o parte mias lua si eu ceva, o parte as mai tine la economi iar ultima parte as donao saracilor
funda?

| preoteasa_9870 a răspuns:

I-as investi într-o afacere, dar aș și păstra o parte din ei pentru viitor.