| miauu a întrebat:

Ce ai face cu banii daca ai castiga la lotto?laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii nu ma impresioneaza... Si mai ales daca nu sunt munciti de mine sau familia meatongue Lotto, inseamna sa astepti sa pice norocul din cer. Nu vreau sa-mi irosesc norocul pe astfel de jocuri.

Daca mi se ofera castigul de la lotto, asa ca sunt frumoslaughing sau nu conteaza, numai sa-i primesc, in acest moment as dona fiecare banut catre victimele din Haiti.

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

As da o parte la nevoiasi si apoi ma gandesc ce fac eu. Probabil mi-as cumpara o locuinta in primul rand. In al doilea rand as avea grija sa platesc ratele familiei ca sa nu mai fie probleme in acest sens. Apoi ma voi ocupa de diverse proiecte. Unul din proiectele mele ar consta preluarea Stelei de la Gigi Becali. Chiar merita ceva mai bun aceasta echipa.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Depinde cat va fi castigul. Daca ar fi o suma considerabila, mi-as achita datoriile pe care le am, o parte as dona la un camin de orfani, imi voi opri si eu ceva, restul ii voi imparti in mod egal celor 5 copii ai mei.

| User a răspuns:

Tăte bolunzăniile posibilelaughing

| xibalba a răspuns:

I`as transforma in hartie igienica.

| Pho3nix a răspuns:

Sincer nu stiu.laughing

| LuS[z] a răspuns:

Mi-as cumpara o vila cu piscina un restaurant si mi-as face un cont in Elvetialaughing

| Andreea_8014 a răspuns:

O parte din ei i-as duce la CITO-Centrul de Integrare prin Terapie Ocupationala.au mare nevoie de asa ceva.
? Iar cealalta parte. mi-as cumpara un aparat foto digital performant big grin
Pt.ca imi place sa fac poze happy

| miauu explică:

Sorry nu am vazut intr aiahappy

| Ionutzsa a răspuns:

Le-as achita alor mei datoriile, i-as duce intr-o vacanta in Egipt [ e visul mameibatting eyelashes], as merge la New York [ that`s my dream love struck] si apoi mi-as lua o masinabatting eyelashes

| trabardie a răspuns:

A-si ajuta un copil sarac sa-faca studiile la o scoala buna, in principiu a-si face mult bine. Dupa aceea imi cumpar un ciine si ii pun dinti de aur...

| alin_5728 a răspuns:

As cumpara steaua.

| xitty a răspuns:

As pleca pe o insula exotica cu iubitul meu
as sta acolo foarte mult timp
as inota in fiecare zi
as sta la plaja

dar din cauza ca nu joc la lotto, acestea sunt doar vise

| Remus_7546 a răspuns:

As da toti bani nevoiasilor

Răspuns utilizator avertizat