| anonim_4396 a întrebat:

Cați dintre voi sunt fericiți cu banii pe care-i caștigați?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant multumit mult mai bine oricum

suntserios
| suntserios a răspuns:

Duc un trai decent, nu ma plang

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fericirea în cazul meu nu o leg de bani.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ma bucur de sumele castigate, dar mai e mult pana la implinire.

| Dismally a răspuns:

Avand in vedere ca nu trebuie sa depun efort pentru ei, sunt foarte multumit.

| 1234568807 a răspuns:

Toti

| MihaiSpeedster a răspuns:

Păi ce, fericirea stă în salariu? La începutul carierei câștigam 1700 de galbeni pe lună și eram mai fericit decât sunt acum cu 7000 de gologani. Poate vrei să spui mulțumiți, nu fericiți? Atunci da, sunt mulțumit.

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru MihaiSpeedster):

Ai dreptate și-mi cer scuze. Insă e prea tarziu să mai modific întrebarea.