| stiby a întrebat:

Ce alegeti dintre telefoanele sony ericsson w595 si nokia n73 music edition?

Răspuns Câştigător
| PlayPipo a răspuns:

Eu am Nokia n73 si e ff bun.il am de 3-4 ani si inca merge foarte bine.nu mai zic de cate ori l-am scapat pe jos in apa si in sucbig grin are camera de 3.2 megapixeli si 2 difuzoare. funda

13 răspunsuri:
| Wihaela a răspuns:

Sincer eu l-as alege pe Nokia tongue

| LastChance a răspuns:

Nokia n73 big grin

| Traian a răspuns:

Nokia n73

| Cristian1994 a răspuns:

Te-as sfatui sa cumperi Nokia-ul n73 music edition doarece are o calitate de sunet foarte buna.

| ByankaM a răspuns:

Eu as aelge Nokia n73 Music Edition deoarece arata foarte fain, are 3.2 megapixeli, are blitz, are format 3GP, suporta MP4, telefonul include 2 GB si are ecran mare... sper sa-ti fie de folos big grin

| Dollicious a răspuns:

As alege Sony Ericsson

| agirll a răspuns:

Sony ericsson w595 clar ii super tare funda?happy

| 47dadi a răspuns:

Nokia n73 am si eu e cel mai bun telefon.

| Mwha a răspuns:

Nokia n73

| Dope a răspuns:

Eu as alege Nokia n73, si eu am avut si am fost fff multumita de el, dar apoi mi-am luat Iphone si nu l-am mai vrut. PAPA

| ionutdj a răspuns:

N73.cele mai bune telefoane(ce e legat de Nokia)

| Tibi_4641 a răspuns:

Nokia toata ziua. Am avut un n73 alb [ simplu nu music edition. imi place mai mult cum se aude cel simplu ] si pot spune ca e superb.
Camera e buna. e protejata. are blit. joystick'ul nu se strica si totusi e NOKIA deci bateria tine mult si bine.
Nu as alege Sony Ericsson deoarece e slide. deci se va duce in putin timp. [ se slabeste si incepe sa joace ]
Te poti orienta aici : http://www.gsmland.ro/......ompare.php

| Shoptimist a răspuns:

As merge pe Nokia pentru ca:
- este mai usor
- bateria tine mai mult
- se conecteaza la calculator prin USB

In rest au cam aceleasi functionalitati, din pacate Nokia nu are blit/lanterna.