| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Vreau si eu un link de unde pot sa descarc GPS pentru Sony Ericsson w595 va rog!

1 răspuns:
| kurinkita a răspuns:

SE W595 nu are incorporat un dispozitiv GPS, asa ca degeaba vrei sa-ti descarci ceva ce nu exista pentru el. Singurul lucru care te poate ajuta cat de cat pentru. orientare ar fi Info Cell-ul de la Vodafone care iti afiseaza in permanenta pe telefon numele(in zona in care iti arata si operatorul de retea) zonei in care se afla celula de emisie a retelei la care esti conectat.