| princessandrada a întrebat:

Ce ar fi potrivit sa cumpar cadou de ziua cuiva? Tinand cont ca acea persoana este fata, are 13 ani si este colega cu sora mea... Ce`as putea sa-i cumpar cadou de ziua ei de nastere?

Răspuns Câştigător
| Bianqita a răspuns:

Un ceas frumusel adecvat varstei ei sau o bratarica de argint la care sa ii atasezi un medalion dragut.Sunt 100% sigura ca vei gasi ceva frumusel si scapi si ieftin tinand cont ca argintul nu e deloc scump. Spor la cautari! O zi buna!big hug

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afla mai multe despre ea si ia-i ceva nu prea scump...indiferent ce e va aprecia gestul...intentia conteaza

| Alexandra_5259 a răspuns:

Ceva simbolic.

| SweetBaby98 a răspuns:

Buna, am idee. I-ai de la un magazin cunoscut, cu haine de calitate si frumoase 1. bluza asortata cu niste pantaloni 2. pereche de manusi, fular, caciula si incalzitori la fel(culoare) 3. Un lantisor de argint(nu neaparat cu medalion)sau cu ce-i place ei 4. O carte cu ce i-ar placea ei.Si o felicitare ca sa stie de la cine e cadoul...Pa