| vescan4ever a întrebat:

in curand e ziua de nastere a iubitei mele(14 ani) ce cadou as putea sa i fac, tinand cont ca de valentine` s day i am dat un inel si de 8 martie un lantisor, as vrea un cadou frumos, nu neaparat bijuterii

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

O floare cu-n sarut.

| Cocoa a răspuns:

Pai completeaza setul:brataralaughing[o carte, un cd sau chiar un obiect personalizat]Succeshappy

| SlickAdy a răspuns:

Bai poti sa ii poti lua niste flori...ce-i cu atatea inele si lantisoare, o sa ajunga sa stea cu tine doar pentru cadouri

| AnKu_2612 a răspuns:

Poti sa ii cumperi ceva jucarie de plus mare...sau ceva haine...