| Diaa1 a întrebat:

Ce as putea sa-i i-au surorii mele de ziua ei? (implineste 10 ani si mi-a spus ca vrea ceva interesant )

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate un ceas haios de genul http://www.crownfashion.ro/......ams-126499

| MeMeMe97 a răspuns:

Un animal de companie (papagal-nu e f scump)
o bluza cu o vedeta preferata de ea...
set de rechizite cu hannah sau ...nu stiulaughing

| Vichtory a răspuns:

Parfum,fustita,bratara,accesori,etc.100% intreab-o pe ea ce si-ar dori, dar ii zici asa ce crede ca va primi de la ceilalti. Sper ca ti-am fost de ajutor.Pa
Funda?

| alabalaportocala2011 a răspuns:

1) Depinde de ce bani ai, și de ce are ea nevoie la modul real.
2) Cauți pe net o carte de bucate în format electronic și zici să gătească după ea că este fetiță mare!
3) Dacă stai prost cu banii îi pui pe calculator softul gratuit Libre Office sau softul Gratuit Open Office, și îi cauți și documentație în română pentru softul Writer - este la Open Office-dar cele 2 softuri sunt asemănătoare.
Îi zici că cu Writer scrie frumos la calculator.
4) Îi cauți pe Youtube filmulețe cu pui de căței, pisici, etc...și o să îi placă.
Le scrii link-urile cu Writer și apoi pot să fie accesate prin internet.
5) Îi faci un cont pe TPU.ro să scrie și ea prostii pe TPU.ro

| Nostradamuss a răspuns:

O suzeta

| nupebunezau a răspuns:

Buna! Uite ai putea sa-i iei un puzzle, sau jocuri(nu foarte grele) de cunostinta, sau ceva gen.Europolis...Sper ca te-am ajutat